Vyhledávání


Kontakt

Salsa Familia

tel.: 604662603

Aktuálně

Naším cílem je zatančit si, něco se naučit a přitom se pobavit, zrelaxovat a užít si zábavau a pohodu. To vše v přátelské atmosféře. Tanec děláme pro radost, naše kurzy jsou otevřené pro všechny věkové kategorie a nemáme žádné soutěžní ambice :-) Každý měsíc pořádáme párty v Mladé Boleslavi a někdy společně vyrazíme na Salsa párty do Prahy, Liberce nebo Jablonce.

Našimi lektroy jsou kubánský tanečník Pablo Repilado, který nás učí Salsu Cubanu a Pavel Brom, pod jehož vedením se učíme Bachatu. Salsu pro ženy bude od září 2018 učit kubánská tenčenice a lektorka Maria Isabel.  

Pablo Repilado                                             Maria Isabel

        

Historie a zakladatelé rodiny

V naší rodině jsme byli z počátku čtyři a postupně se rozrůstáme.

V září 2013 jsme otevřeli první kurz, v lednu 2014 pak druhý a od ledna 2015 třetí kurz. Od léta 2015 organizujeme letní tančírny v Altánku na Štěpánce. První dva roky jsme tančili pod vedením Reného Šumana (Salsa linea) a 3. rok nás vedl Láďa Mohyla, který nás učil Salsu Cubanu a Bachatu. V roce 2016 převzal výuku Salsy Pablo Repilado, který nás učí do dnes a Bachatu učil Pavel šimek. V září 2017 jsem otevřeli první kurzy Salsy pro ženy, které učila Blanka Nováková.

Abyste věděli, s kým máte tu čest, rádi bychom se vám představili a řekli, jak to celé vzniklo.

To se takhle jednou sešel nadšenec, který salsu v životě netancoval (ale děsně chtěl) s druhým nadšencem, který byl na jednom kurzu a děsně se mu to líbilo, přidal se třetí, který za salsou jezdil do Prahy, protože v Bolce nic nebylo a potkali čtvrtého, který salsu tancuje už 10 let! Nemohlo to dopadnout jinak, než že... překecali čtvrtého, aby je začal učit. Tři z toho jsou chlapi!!! Neskutečné!!!

 

Blanka Nováková


Miluju tanec, nesnáším povidla a koprovku.

Můj poslední a největší taneční počin bylo založení skupiny UR Dancers v Mladé Boleslavi. To je moje velká srdeční záležitost a teď se k tomu přidala ještě Salsa Familia :-)

O tanci se mi líbí tento citát: "Miluj tanec v sobě, a ne sebe v tanci." (Frank Towen)

Info o mě jako lektorovi: Tancuji od 6 let a do teď mě to nepřešlo :-) Tančila jsem balet, lidovky, disco, scénický tanec, modern dance, jazz dance, hip hop a posledních 5 let tančím salsu a bachatu. Jako tanečnice, lektorka či choreografka jsem působila ve skupinách: Epidemic, HDC, Impuls, Freedom, EX, Salsa Familia.

 
Martin Horák

Tanec? To je uvolnění, vypnutí, meditace... To je pro mě cesta pryč od starostí všechního dne.

Tanec! Na to slyším od mala, není mě potřeba tahat na parket dvakrát, budu tam dřív než začne hudba hrát :-)

 

René Šuman

René byl náš lektor pro Salsu Lineu. Tančí již řadu let a Salse se začal věnovat před dvanácni lety. Osm let se učil u Michala Sjekory a prošel si komplet jeho semináře až do stupně Salsa Expert a posledních šet let se učí salsu u Agniezky Przyhody a Milana Zukala. Jako každý rok, tak i letos byl na týdenní tanční skole Salsy a Bahcaty.

 

Petr Jansa

Petr je neskutečně všestranný člověk: muzikant, tanečník, student konzervatoře, vystudovaný zemědělec a včelař :-)