Vyhledávání


Kontakt

Salsa Familia

tel.: 604662603

Párová Bachata

Pozor, pozor!!! Od září 2019 otvíráme nový kurz pro začátečníky se skvělou kubánskou lektorkou Marií Isabel!!!

Bachata je tanec, který se tancuje na každé salsa párty. Patří do skupiny karibských tanců, které je fajn umět. Někdo má více rád Salsu a někdo si naopak zamiluje spíše Bachatu. Každopádně doporučuji se alespoň základy naučit a rozšířit si tak taneční slovník :-)

Zveme vás všechny, páry i jednotlivce. Pokud nemáte tanečního partnera či partnerku, kontaktujte nás, pokusíme se vás napárovat. Předem ale upozorňujeme, že je vždy více žen než mužů, proto prosím dámy, snažte se najít k sobě partnera samy.

Věková hranice je u nás neomezena, důležitá je chuť tančit :-) Bude vás čekat otevřená náruč, příjemná atmosféra, přátelský kolektiv a stále usměvaví lektoři. Každý měsíc pořádáme párty, kde si můžete své nové tanenčí dovednosti pořádně protrénovat a jednou za čas jezdíme na párty do Prahy, tak budeme rádi, když se k nám také připojíte.

Pro rezervaci místa v kuzru je nutné zapltit zálohu 1000 Kč/osobu (číslo kurzu je uvedeno v kontatech). Děkujeme.
 

PÁROVÁ BACHATA PRO ZAČÁTEČNÍKY

Úroveň kurzu: začátečníci 

Čas lekcí:  každé úterý 20.00 - 21.00 hod.

Termín:  od 24. 9. 2019 (15 lekcí)

Cena: 2 900 Kč/celý kurz za osobu

Místo: 5. ZŠ, zrcadlový sál 

Lektorka kurzu je Maria Isabel 

Maria zíksala taneční vzdělání na Kubě, kde také tančila. V České Republice působí již několik let jako tanečnice, zpěvačka, choreografka a lektorka. 
 

PÁROVÁ BACHATA PRO POKROČILÉ

Úroveň kurzu: pokročilí  

Čas lekcí:  každé pondělí 17:30 - 18:30 hod.

Termín:  od 23. 9. 2019 (15 lekcí)

Cena: 1800 Kč/celý kurz za osobu

Místo: taneční studio UR Dancers - alužanská (bílá budova výměníkové stanice) za budovou čp. 1272, Mladá Boleslav, hned vedle autoservisu: Dukelská 1392

Lektorem kurzu je Pavel Brom.

Pavel je milovníkem Bachaty a tanečně se vzdělává na různých kongresech a seminářích během roku. Je to velice precizní lektor a dbá na to, aby se lidé v kurzu opravdu něco naučili, zapamatovali si to a pořádně figury protančili.