Vyhledávání


Kontakt

Salsa Familia

tel.: 604662603

Párová Bachata

Bachata je tanec, který se tancuje na každé salsa párty. Patří to do skupiny karibských tanců, které je fajn umět. Někdo má více rád Salsu a někdo si naopak zamiluje spíše Bachatu. Každopádně doporučuji se alespoň základy naučit a rozšířit si tak taneční slovník :-)

Zveme vás všechny, páry i jednotlivce. Pokud nemáte tanečního partnera či partnerku, kontaktujte nás, pokusíme se vás napárovat. Předem ale upozorňujeme, že je vždy více žen než mužů, proto prosím dámy, snažte se najít k sobě partnera samy.

Věková hranice je u nás neomezena, důležitá je chuť tančit :-) Bude vás čekat otevřená náruč, příjemná atmosféra, přátelský kolektiv a stále usměvaví lektoři. Každý měsíc pořádáme párty, kde si můžete své nové tanenčí dovednosti pořádně protrénovat a jednou za čas jezdíme na párty do Prahy, tak budeme rádi, když se k nám také připojíte.

Pro rezervaci místa v kuzru je nutné zapltit zálohu 800 Kč/osobu (číslo kurzu je uvedeno v kontatech). Děkujeme.
 

Úroveň kurzu: pokročilí i začátečníci (dohromady). Lektor bude učit nové figury a výuku individuálně přizpůsobí. 

Čas lekcí:  každé pondělí 17:30 - 18:30 hod.

Termín:  od 24. 9. 2018 (15 lekcí)

Cena: 1800 Kč/celý kurz za osobu

Místo: Zalužanská (bílá budova výměníkové stanice) za budovou čp. 1272, Mladá Boleslav, hned vedle autoservisu: Dukelská 1392

Lektorem kurzu je Pavel Brom.

Pavel je milovníkem Bachaty a tanečně se vzdělává na různých kongresech a seminářích během roku. Je to velice precizní lektor a dbá na to, aby se lidé v kurzu opravdu něco naučili, zapamatovali si to a pořádně figury protančili.