Vyhledávání


Kontakt

Salsa Familia

tel.: 604662603

Párová salsa pro začátečníky

Od září 2019 otvíráme nový kurz pro úplné začátečníky. Prosím, kdo máte o kurz zájem, dejte nám vědět předem na blancheon@seznam.cz nebo na telefonu 604662603. Proběhne 15 lekcí, vždy v pondělí od 19:30 do 20:30 a lektorem je náš milovaný a usměvavý Pablo Repilado.

Ideální je hlásit se v páru, ale pokud partnera či partnerku nemáte, napište nám, zkusíme vám někoho najít. Vždy řešíme problém nedostatku mužů, proto prosím dámy, pokuste se najít si k sobě partnera, opravdu jich moc singl není :-(.  

Pro rezervaci místa v kuzru je nutné zapltit zálohu 1000 Kč/osobu (číslo kurzu je uvedeno v kontatech). Doplatek 1500 Kč se platí na první nebo druhé lekci. Děkujeme.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Věková hranice je u nás neomezena, důležitá je chuť tančit :-) Bude vás čekat otevřená náruč, příjemná atmosféra, přátelský kolektiv, nápomocní tanečníci a tanečnice z pokročilého kurzu a stále usměvaví lektoři. Salsu se u nás opravdu naučíte a my budeme moc rádi, když se naše rodina rozroste. Každý měsíc pořádáme párty, kde si můžete své nové tanenčí dovednosti pořádně protrénovat a jednou za čas jezdíme na párty do Prahy, Jablonce nebo Liberce, tak budeme rádi, když se k nám také připojíte.

Čas lekcí:  každé pondělí 19:30 - 20:30 hod.

Termín:  od 23. 9. 2019  (15 lekcí)

Cena: 2 500 Kč/celý kurz za osobu

Místo: taneční studio UR Dancers - Bílá budova výměníkové stanice, hned vedle autoservisu: Dukelská 1392, Mladá Boleslav,

Lektorem kurzů je Pablo Repilado ze skupiny Grupo Repilado.

Pablo Repilado je vynikající kubánský tanečník a lektor, vnuk světoznámého velikána kubánské hudby Francisca Repilado (Compay Segundo). V České republice působí již 11 let a je členem taneční skupiny Grupo Repilado.
Jsme moc rádi, že za námi do Mladé Boleslavi bude jezdit a přiveze nám každé pondělí trochu slunce, Karibiku a dobré nálady.