Vyhledávání


Kontakt

Salsa Familia

tel.: 604662603

Salsa pro ženy - Maria Isabel

Od září 2017 otvírá Salsa Familia Mladá Boleslav nový kurz "Salsa pro ženy". 
 
Stále je problém sehnat k sobě partnera, a tak u nás v kurzech hodně žen nemůže tančit Salsu či Bachatu, protože je pouze pro páry. 
Holky, slečny, dámy, …. už partnera shánět ani přemlouvat nemusíte, zkusíme to bez nich :-)
 
Obsah kurzu/Co se naučíme: základní kroky Salsy a postupně budeme přidávat styling. Naučíme se práci hrudníkem, vlny, otočky, práci rukou, foot work, práci hlavou a hlavně rozvlníme boky :-)
Cílem je pořádně se odreagovat, užít si to, zrelaxovat se při skvělé hudbě, která bude hrát 90% času a zapomenout na všechny starosti. Postupně bych vás ráda seznámila i s jinými styly, např. Bachatou, Zoukem a třeba dojde i na jiné tance. To se všechno uvidí. 
No a takový bonus bude, že jste samozřejmě všechny zvané na naše párty, které pořádáme 1x měsíčně. 
 
Lektorka: Blanka Nováková 
 
Začínáme 20. 9. 2017
 
Budou dva kurzy: 
 
pondělky: 17.30  –18.30
místo: Studio UR Dancers, vedle autoservisu Dukelská 1392, Mladá Boleslav
 
středy: 18.00 – 19.00 
Místo: Klub Maxík, U Stadionu 124, Mladá Boleslav
 
Cena: 960 Kč/8 lekcí (hned po poslední lekci bude navazovat další série 8 lekcí, když bude zájem a tak stále dál.)
 
Záloha a rezervace místa v kurzu nutná!!!
 
Protože kapacita kurzu je omezena, poprosím o zaplacení zálohy 500 Kč a tím si zarezervujete místo v kurzu. Přednost mají ty z vás, které chtějí chodit na celý kurz a mají zaplacenou zálohu. Pokud zbude místo, pak je možné to zkusit přijít přímo na první hodinu. Kapacita sálu je ale omezena a bohužel tedy nemůžu zaručit, že bude volno. 
 
Moc se na vás těším <3 <3 <3
Blanka
 
Více info: 
Blanka "Blanche" Nováková
Salsa Familia Mladá Boleslav
www.salsamladaboleslav.webnode.cz

Před zasláním kurzovného nás prosím kontaktujte, zda je v kurzu ještě místo. Děkujeme.  _________________________________________________________________________

Stále je problém sehnat k sobě partnera, a tak u nás v kurzech hodně žen nemůže tančit Salsu ani Bachatu, protože jsou pouze pro páry. Holky, slečny, dámy, ... už partnera shánět ani přemlouvat nemusíte, zkusíme to bez nich :-)

Kurz Salsa pro ženy bude od září 2019 učit milá, krásná a temperamentní kubánská tanečnice a lektorka MARIA ISABEL. Cílem je pořádně se odreagovat, užít si to, zrelaxovat se při skvělé hudbě a zapomenout na všechny starosti. Maria u nás učila již celý minulý školní rok a všechny ženy z ní byly a jsou nadšené. 

Kromě salsy zapojuje Maria o kurzu také bachatu, reggaeton, merengue, sambu, aj. 

Budou tři pololetní kurzy: vždy v úterý, začínáme 23. 9. 2019

1. kurz: 17.00 - 18.00 (začátečnice)

2. kurz: 18.00 - 19.00 (začátečnice)

3. kurz: 19.00 - 20.00 (pokročilé) 

Termín: od 23. 4. 2019 (15 lekcí) 

Místo: 5. ZŠ, zervace místa v kurzu je nutná pzrcadlový sál (Dukelská 1112, Mladá Boleslav)

Cena: 2 900 Kč/ 15 lekcí

Rezeravace místa v kurzu nutná, KAPACITA OMEZENA (max 15 žen v kurzu + 2 náhradnice): Pro rezervaci místa v kuzru je nutné zapltit zálohu 1500 Kč/osobu (číslo kurzu je uvedeno v kontaktech). Děkujeme.

Systém náhrad promeškaných lekcí: Pokud jste nemocná, na služebce nebo prostě nemůžete přijít, je možné si lekci po předchozí dohodě nahradit a to tak, že příště si dáte dvouhodinovku. 

S ohledem na dotazy ještě malá poznámka k oblečení: Vezměte si na sebe to, v čem se budete cítit dobře. To je nejdůležitější. Mohouto být šaty, sukýnka nebo legíny a pro někoho i džíny, je to na vás. Je fajn, když se v tom cítíte i žensky, protože o tom Salsa pro ženy je. Co se bot týče, opět je to na vás. Jste-li zvyklé na podpatky, tak si je určitě vezměte, vypadá to moc hezky. Já osobně na ně zvyklá nejsem, proto nosím jiné botky, mohou to být baleríny, tenisky, je to na vás. 

Moc se na vás těšíme.

VÍCE O LEKTOROVI: Maria zíksala taneční vzdělání na Kubě, kde také tančila. V České Republice působí již několik let jako tanečnice, zpěvačka, choreografka a lektorka. 

Vzdělání: Academia de la Danza Narciso Medina, Kuba. Instituto de la Música, Kuba – profesní certifikát – tanečnice taneční skupiny (2012),  tanečnice párových tanců (2015)

Praxe: Latin Dance Ballet, Havana, Kuba (tanečnice). Habana Fusion, Havana, Kuba (tanečnice) Buena Vista Social Club, Havana, Kuba (tanečnice). Tradición – grupo de baile, Praha, ČR (tanečnice, choreografka), LatinArte , Praha, ČR, (tanečnice, zpěvačka, choreografka, učitelka tance)