Vyhledávání


Kontakt

Salsa Familia

tel.: 604662603

Salsa pro ženy - Maria Isabel

Od září 2017 otvírá Salsa Familia Mladá Boleslav nový kurz "Salsa pro ženy". 
 
Stále je problém sehnat k sobě partnera, a tak u nás v kurzech hodně žen nemůže tančit Salsu či Bachatu, protože je pouze pro páry. 
Holky, slečny, dámy, …. už partnera shánět ani přemlouvat nemusíte, zkusíme to bez nich :-)
 
Obsah kurzu/Co se naučíme: základní kroky Salsy a postupně budeme přidávat styling. Naučíme se práci hrudníkem, vlny, otočky, práci rukou, foot work, práci hlavou a hlavně rozvlníme boky :-)
Cílem je pořádně se odreagovat, užít si to, zrelaxovat se při skvělé hudbě, která bude hrát 90% času a zapomenout na všechny starosti. Postupně bych vás ráda seznámila i s jinými styly, např. Bachatou, Zoukem a třeba dojde i na jiné tance. To se všechno uvidí. 
No a takový bonus bude, že jste samozřejmě všechny zvané na naše párty, které pořádáme 1x měsíčně. 
 
Lektorka: Blanka Nováková 
 
Začínáme 20. 9. 2017
 
Budou dva kurzy: 
 
pondělky: 17.30  –18.30
místo: Studio UR Dancers, vedle autoservisu Dukelská 1392, Mladá Boleslav
 
středy: 18.00 – 19.00 
Místo: Klub Maxík, U Stadionu 124, Mladá Boleslav
 
Cena: 960 Kč/8 lekcí (hned po poslední lekci bude navazovat další série 8 lekcí, když bude zájem a tak stále dál.)
 
Záloha a rezervace místa v kurzu nutná!!!
 
Protože kapacita kurzu je omezena, poprosím o zaplacení zálohy 500 Kč a tím si zarezervujete místo v kurzu. Přednost mají ty z vás, které chtějí chodit na celý kurz a mají zaplacenou zálohu. Pokud zbude místo, pak je možné to zkusit přijít přímo na první hodinu. Kapacita sálu je ale omezena a bohužel tedy nemůžu zaručit, že bude volno. 
 
Moc se na vás těším <3 <3 <3
Blanka
 
Více info: 
Blanka "Blanche" Nováková
Salsa Familia Mladá Boleslav
www.salsamladaboleslav.webnode.cz

Před zasláním kurzovného nás prosím zkontaktujte, zda je v kurzu ještě místo. Děkujeme. 

Od 23. 4. začínáme s poslední sérií osmi lekcí.  

Stále je problém sehnat k sobě partnera, a tak u nás v kurzech hodně žen nemůže tančit Salsu ani Bachatu, protože jsou pouze pro páry. Holky, slečny, dámy, ... už partnera shánět ani přemlouvat nemusíte, zkusíme to bez nich :-)

Nový kurz Salsa pro ženy bude od září 2018 učit milá, krásná a energií nabitá kubánská tanečnice a lektorka MARIA ISABEL. Cílem je pořádně se odreagovat, užít si to, zrelaxovat se při skvělé hudbě a zapomenout na všechny starosti. No a takový bonus bude, že jste samozřejmě všechny zvané na naše párty, které pořádáme 1x měsíčně.  

Jsou tři kurzy: vždy v úterý, série dalších 8 lekcí začíná 23. 4. 2019

1. kurz: 17.00 - 18.00 (pokročilí)

2. kurz: 18.00 - 19.00 (začátečníci)

3. kurz: 19.00 - 20.00 (pokročilí) 

Cena: 1 500 Kč/ 8 lekcí 

Místo: 5. ZŠ, zrcadlový sál (Dukelská 1112, Mladá Boleslav)

Kurzovné se platí buď v hotovosti na první lekci nebo na účet: 670100-2215404888/6210 (VS: vaše telefonní číslo)

S ohledem na dotazy ještě malá poznámka k oblečení: Vezměte si na sebe to, v čem se budete cítit dobře. To je nejdůležitější. Mohouto být šaty, sukýnka nebo legíny a pro někoho i džíny, je to na vás. Je fajn, když se v tom cítíte i žensky, protože o tom Salsa pro ženy je. Co se bot týče, opět je to na vás. Jste-li zvyklé na podpatky, tak si je určitě vezměte, vypadá to moc hezky. Já osobně na ně zvyklá nejsem, proto nosím jiné botky, mohou to být baleríny, tenisky, je to na vás. 

Moc se na vás těšíme.

VÍCE O LEKTOROVI: Maria zíksala taneční vzdělání na Kubě, kde také tančila. V České Republice působí již několik let jako tanečnice, zpěvačka, choreografka a lektorka. 

Vzdělání: Academia de la Danza Narciso Medina, Kuba. Instituto de la Música, Kuba – profesní certifikát – tanečnice taneční skupiny (2012),  tanečnice párových tanců (2015)

Praxe: Latin Dance Ballet, Havana, Kuba (tanečnice). Habana Fusion, Havana, Kuba (tanečnice) Buena Vista Social Club, Havana, Kuba (tanečnice). Tradición – grupo de baile, Praha, ČR (tanečnice, choreografka), LatinArte , Praha, ČR, (tanečnice, zpěvačka, choreografka, učitelka tance)