Vyhledávání


Kontakt

Salsa Familia

tel.: 604662603

Párová Bachata

Od září 2017 NEOTVÍRÁME nový pololetní kurz párové Bachaty.  

Nový kurz bude otevřen až od února 2018. Pokud již teď víte, že máte zájem, kontaktujte nás na tel. 604662603, nebo na emailu: blancheon@seznam.cz. Děkujeme. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nový kurz od února 2018

Zveme vás všechny, páry i jednotlivce. Pokud nemáte tanečního partnera či partnerku, kontaktujte nás, pokusíme se vás napárovat. Předem ale upozorňujeme, že je vždy více žen než mužů, proto prosím dámy, snažte se najít k sobě partnera sami.

Věková hranice je u nás neomezena, důležitá je chuť tančit :-) Bude vás čekat otevřená náruč, příjemná atmosféra, přátelský kolektiv a stále usměvaví lektoři. Každý měsíc pořádáme párty, kde si můžete své nové tanenčí dovednosti pořádně protrénovat a jednou za čas jezdíme na párty do Prahy, tak budeme rádi, když se k nám také připojíte.

Čas lekcí:  každé pondělí 17:30 - 18:30 hod.

Termín:  od 5. 2. 2018 (15 lekcí)

Cena: 1800 Kč/celý kurz za osobu

Místo: Zalužanská (bílá budova výměníkové stanice) za budovou čp. 1272, Mladá Boleslav, hned vedle autoservisu: Dukelská 1392

Lektorem kurzů je mistr ČR v Bachatě Pavel Šimek ze skupiny Bohemia Salseros.

Lekce bachaty budou probíhat pod vedením Pavla Šimka, který je mistrem České republiky v bachatě a členem taneční skupiny Bohemian Salseros. Má dlouholeté zkušenosti s výukou bachaty a vzdělává se na mezinárodních festivalech a účastní se programů pro lektory na mezinárodní úrovni.

"Bachata je pro mě tím nejromantičtějším tancem, který je o spojení mezi dvěmi lidmi." Ačkoliv Pavel vystupuje s mnoha choreografiemi, na kurzech se zaměřujeme na social dance. To znamená na vedení, následování a vnímání hudby.