Vyhledávání


Kontakt

Salsa Familia

tel.: 604662603

Párová salsa pro mírně pokročilé

Tento kurz je pokračováním z minulého roku pro již zkušenější tančeníky (mají za sebou jeden taneční školní rok, tj. 30 lekcí). Pokud již máte nějaké základy a chcete naskočit rovnou do mírně pokročilých, prosím, kontaktujte nás: tel. 604 662 603, mail: blancheon@seznam.cz.

Zájemce, kteří chtějí mít jisté místo, prosím o rezervaci v kurzu zaplacením zálohy 1000 Kč/osobu (číslo účtu je uvedeno v kontaktech).

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Věková hranice je u nás neomezena, důležitá je chuť tančit :-) Bude vás čekat otevřená náruč, příjemná atmosféra, přátelský kolektiv, nápomocní tanečníci a tanečnice z pokročilého kurzu a stále usměvaví lektoři. Salsu se u nás opravdu naučíte a my budeme moc rádi, když se naše rodina rozroste. Každý měsíc pořádáme párty, kde si můžete své nové tanenčí dovednosti pořádně protrénovat a jednou za čas jezdíme na párty do Prahy, tak budeme rádi, když se k nám také připojíte.

Čas lekcí:  každé pondělí 20:30 - 21:30 hod.

Termín:  od 23. 9. 2019  (15 lekcí)

Cena:  2 500 Kč/celý kurz za osobu 

Místo: taneční studio UR Dancers - Bílá budova výměníkové stanice, hned vedle autoservisu: Dukelská 1392, Mladá Boleslav,

Lektorem kurzů je Pablo Repilado ze skupiny Grupo Repilado.

Pablo Repilado je vynikající kubánský tanečník a lektor, vnuk světoznámého velikána kubánské hudby Francisca Repilado (Compay Segundo). V České republice působí již 11 let a je členem taneční skupiny Grupo Repilado.
Jsme moc rádi, že za námi do Mladé Boleslavi bude jezdit a přiveze nám každé pondělí trochu slunce, Karibiku a dobré nálady.